- Katarzyna Przeworska – dyrektor CHOK; tel. 76/8439 519, 76/8439 509; [email protected], [email protected] , [email protected];
- Justyna Żukowska– główny księgowy; tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 21; [email protected]
- Lucyna Ziółkowska – księgowa; tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 22 ; lziolkowska@chok-chobienia.pl
- Anna Jarco – referent; tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 22; [email protected]
- Anita Czech – księgowat; tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 22; [email protected]
- Marta Czerep – starszy bibliotekarz – Biblioteka Publiczna w Chobieni tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 24; [email protected]
- Małgorzata Hopej – bibliotekarz – Biblioteka Publiczna w Nieszczycach; tel. 76/8439 101; [email protected]
- Paulina Grunwald– bibliotekarz – Biblioteka Publiczna w Orsku, tel. 76/8439 110; [email protected]
- Irena Żyła– Kierownik kulturalno – wychowawczy CHOK; tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 25; i[email protected]; [email protected]
- Iwona Szuszkiewicz – instruktor kulturalno -wychowawczy – O. Kultury w Chobieni, tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 25; [email protected]
- Nela Kujawska - instruktor kulturalno -wychowawczy – O.Kultury w Chobieni, tel. 76/8439 519, 76/8439 509 wew. 26; [email protected]
- Kocińska Magdalena– instruktor kulturalno- wychowawczy Świetlica Ciechłowice, [email protected]
- Anna Chmielewska – instruktor kulturalno -wychowawczy – Świetlica Naroczyce, [email protected]
- Anna Dawidowicz– instruktor kulturalno -wychowawczy – Świetlica Radoszyce tel. 76/8435 320 [email protected]
- Dorota Bachurska – instruktor kulturalno -wychowawczy Świetlica Nieszczyce, tel. 76/8439 101; [email protected]
- Patrycja Walas – instruktor kulturalno -wychowawczy – Świetlica Kębłów, tel. 518 755 762; [email protected]
- Halina Szkarupska – instruktor kulturalno -wychowawczy – Świetlica Brodowice, [email protected]
- Natalia Politowicz– instruktor kulturalno -wychowawczy – Świetlica Orsk, [email protected]
- Joanna Makowska – instruktor kulturalno -wychowawczy – Świetlica Chełm, [email protected]
- Anna Jendrys– instruktor kulturalno – wychowawczy– Świetlica Studzionki,[email protected]
- Mirosław Chajdas– pracownik gospodarczy (opiekun kompleksu boisk OSIR i MARINA w Chobieni)
- Wiesław Bednarz - konserwator - Ośrodek Kultury w Chobieni
- Katarzyna Kupczyńska– pracownik gospodarczy – Ośrodek Kultury
- Grażyna Siwek – pracownik gospodarzy – świetlica Nieszczyce
- Aneta Dubiel – pracownik gospodarczy – świetlica Orsk
- Łucja Peregrym – kierownik „Teatru na Końcu Świata” w Nieszczycach
- Paweł Zając – instruktor zajęć gry na gitarze i keyboardzie
- Joanna Kołowska – instruktor zajęć wokalnych i artystycznych [email protected];
- Marta Doberstein - instruktor zajęć z rękodzieła (szycie, biżuteria)
- Jacek Zając – instruktor zajęć profilaktyki środowiskowej
- Monika Korycińska - instruktor tańca nowoczesnego dla dzieci, aerobiku, stretching, zdrowy kręgosłup
- Małgorzata Walczak - instruktor zumby
- Joanna Juszkiewicz - instruktor zajęć z makramy, szydełkowania
- TOP Tenis Lubin – instruktor zajęć nauki gry tenisa ziemnego
- KLOCKOTEKA -Agnieszka Wantuła - zajęcia robotyki
- Dorota Sabaj- Prezes Stowarzyszenia Karate Goju Ryu Shuseikan Chobienia
- Jerzy Mularczyk – Prezes Stowarzyszenia Sportowego „Odra” Chobienia
- Piotr Witjak – Prezes Stowarzyszenia Sportowego „Błysk” Studzionki